ALLE LESTIJDEN OLYMPIA HOOGEVEEN

Voor aanmelding voor de peutergroepen graag eerst contact opnemen met de leidster Trudy Dijkstra, tel.nr. 0528 – 235 602

(De adressen van de sportzalen staan onderaan deze pagina.)

Gymnastiek – Turnen

Peuters (jo/me)
Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 09.00 – 09.45 uur Turnhal Trudy Dijkstra
Dinsdag 09.50 – 10.35 uur Turnhal Trudy Dijkstra
Dinsdag 10.45 – 11.30 uur Turnhal Trudy Dijkstra
Vrijdag 09.00 – 09.45 uur Turnhal Trudy Dijkstra
Vrijdag 09.50 – 10.35 uur Turnhal Trudy Dijkstra
Vrijdag 10.45 – 11.30 uur Turnhal Trudy Dijkstra

 

Kleuters (jo/me) Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 16.00 – 16.45 uur Booyenverlaat Karin Vos
Dinsdag 16.45 – 17.30 uur Zuiderbreedte Trudy Dijkstra
Donderdag 16.45 – 17.30 uur De Magneet Trudy Dijkstra

 

Meisjes 6-8 jaar (gr. 3 en 4) Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 16.45 – 17.30 uur Booyenverlaat Karin Vos
Donderdag 16.00 – 16.45 uur Turnhal Nelleke v.d. Zwaard
Donderdag 17.30 – 18.15 uur De Magneet Trudy Dijkstra

 

Meisjes 8-10 jaar (gr. 5 en 6) Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 17.45 – 18.45 uur Booyenverlaat Karin Vos
Woensdag 8-9 jaar 17.00 – 18.00 uur De Magneet Michelle Kolk
Woensdag 10-11 jaar 18.00 – 19.00 uur De Magneet Michelle Kolk
Donderdag 16.45 – 17.45 uur Turnhal Nelleke v.d. Zwaard

 

Meisjes 10-12 jaar (gr. 7 en 8) Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 18.45 – 19.45 uur Booyenverlaat Marieke de Groote
Woensdag 19.00 – 20.00 uur De Magneet Michelle Kolk
Donderdag 19.00 – 20.00 uur Turnhal Michelle Kolk

 

Meisjes 12 jr. e.o. Tijd Zaal Leid(st)er
Donderdag 20.00 – 21.00 uur Turnhal Michelle Kolk

 

Recreatie groepen Dag Tijd Zaal Leid(st)er
Extra Turnuur 9 jr. e.o. Donderdag 17.45 – 19.00 uur Turnhal Tamara Zantingh
18 + Dinsdag 19.00 – 20.00 uur Curiestraat Yvonne Verhage

 

Club Extra Tijd Zaal Leid(st)er
Woensdag 15.15 – 16.00 uur Zuiderbreedte Trudy Dijkstra
Woensdag 16.00 – 16.45 uur Zuiderbreedte Trudy Dijkstra

 

Dames 16+ Tijd Zaal Leid(st)er
Maandag 20.15 – 22.00 uur Turnhal Marjoleine Kruizinga

 

Jongens 6-8 jaar Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 17.00 – 18.00 uur Turnhal Nelleke v.d. Zwaard

 

Jongens 9 jaar e.o. recreatie Tijd Zaal Leider
Dinsdag 18.00 – 19.00 uur Turnhal Rudolf ten Buur

 

Jongens wedstr. groep Tijd Zaal Leider
Dinsdag 19.00 – 20.30 uur Turnhal Rudolf ten Buur

 

 

55+/senioren Dag Tijd Zaal Leid(st)er
da/he 55+ woensdag 10.00 – 11.00 uur Turnhal Nettie Buist
dames sr. woensdag 19.00 – 20.00 uur Boekenberghstraat Nettie Buist
dames en heren woensdag 20.00 – 21.00 uur Boekenberghstraat Ferdinand Kampman

 

Selectie turnen (alleen op uitnodiging)
Dag Tijd Zaal Leid(st)er
meisjes 6-9 jr. woensdag 17.30 – 18.45 uur Turnhal Nelleke v.d. Zwaard / Marjoleine Kruizinga
meisjes 8-10 jr. donderdag 17.00 – 18.30 uur Curiestraat Marieke de Groote
meisjes 9-12 jr. woensdag 17.30 – 18.45 uur Turnhal Karin Vos/ Marieke de Groote
meisjes 9-12 jr. donderdag 19.00 – 20.15 uur Turnhal Marieke de Groote
meisjes 13 jr. e.o. dinsdag 20.00 – 21.30 uur Turnhal Anita Koster / Melissa Polman
meisjes 9-12 jr.

A-selectie

vrijdag 18.00 – 20.00 uur Turnhal Lonneke Verhage / Anita Koster
meisjes 13 jr. e.o.

A-selectie

vrijdag 19.30 – 21.30 uur Turnhal Lonneke Verhage / Anita Koster
meisjes 12 jr. e.o. B-selectie donderdag 17.45 – 19.00 uur Turnhal Selma Pekel
jongens A selectie donderdag 17.45 – 19.45 uur Turnhal Rudolf ten Buur
Extra turnuur voor 9 jr e.o. donderdag 17.45-19.00 Turnhal Michelle Kolk

 

Kleuterdans (4- 6 jr.)
Tijd Zaal Leid(st)er
Maandag 16.30 – 17.15 uur De Magneet Sanne van Dam
Kids Dance
Tijd Zaal Leid(st)er
Maandag (6 – 9 jr.) 17.15 – 18.00 uur De Magneet Sanne van Dam

 

Jazzdans Dag Tijd Zaal Leid(st)er
9-12 jaar maandag 18.00 – 19.00 uur De Magneet Sanne van Dam
10-14 jaar vrijdag 17.30 – 18.30 uur Zuiderbreedte Grietje v.d. Hof
14-18 jaar vrijdag 18.30 – 19.30 uur Zuiderbreedte Grietje v.d. Hof
18+ jaar vrijdag 19.30 – 20.30 uur Zuiderbreedte Grietje v.d. Hof
25+ beg. maandag 18.45 – 19.30 uur Zuiderbreedte Yvonne Verhage
25+ med/gev. maandag 19.30 – 20.30 uur Zuiderbreedte Yvonne Verhage
30+ woensdag 09.00 – 09.45 uur Turnhal Trudy Dijkstra

 

Aerobic/steps Dag Tijd Zaal Leid(st)er
Aerobic/steps Maandag 20.30 – 21.15 uur Zuiderbreedte Yvonne Verhage

 

Jazz selectie Dag Tijd Zaal Leid(st)er
C/D-niveau dinsdag 18.00 – 19.30 uur Zuiderbreedte Sarissa Loovers
B-niveau dinsdag 19.30 – 21.00 uur Zuiderbreedte Grietje v.d. Hof

 

Sportzalen Straatnaam
Turnhal Vermeerstraat 21
Zuiderbreedte Boekenberghstraat 12, ingang gymzaal Du Boisstraat
De Magneet Grote Beer 20
Curiestraat Curiestraat 22a
Booyenverlaat Booyenverlaat 9
Boekenberghstraat Boekenberghstraat 1, gymzaal naast winkelcentrum