Wanneer u vragen heeft kunt u altijd contact opnemen met het bestuur via het contactformulier hier rechts. Mocht u op een andere manier contact willen zoeken dan kan dat via onderstaande gegevens.

Voor vragen omtrent de ledenadministratie, zoals lid worden en lidmaatschap beëindigen kunt u contact opnemen met de ledenadministrateur via ledenadministratie@olympiahoogeveen.nl

Uw zoon/dochter mag twee proeflessen komen doen. Speciaal aanmelden hiervoor is niet nodig. Op het lesrooster vind u de zalen waarin en de tijden waarop wij lesgeven.

 

Hier verderop staan de contactgegevens van alle bestuursleden, leiding, redactie en jeugdbestuur.

Wanneer u vragen heeft kunt u altijd contact opnemen met het bestuur van Olympia.
Vul onderstaand contactformulier in en het bestuur zal zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

    Bestuur

    Functie Naam e-mailadres telefoonnummer
    Voorzitter vacant
    Secretariaat Linda de Vries lindadevries@olympiahoogeveen.nl 06-19 46 82 06
    Penningmeester Manon van der Weide manon@olympiahoogeveen.nl 0528-79 51 68
    2e Penningmeester vacant
    Notulist Jedidja Kappers jedidjakappers@olympiahoogeveen.nl 0528-23 27 68
     Algemeen lid/PR Kimberly van Slochteren  kimberly@olympiahoogeveen.nl 06-50 57 85 05
    Algemeen lid Marjoleine Kruizinga marjoleine@olympiahoogeveen.nl 0528-27 72 78

    Ondersteuning bestuur

    Functie naam e-mail telefoonnummer
    Archiefbeheer Hans Dijkstra hansdijkstra@olympiahoogeveen.nl 0528-23 56 02
    Ledenadministratie Hans Dijkstra ledenadministratie@olympiahoogeveen.nl 06 54 25 27 57
    Contributie Michiel de Groote contributie@olympiahoogeveen.nl 0528-36 11 73
    Activiteitensecretariaat Nelleke van der Zwaard Nelleke@olympiahoogeveen.nl 0528-85 06 66

    Leiding

    Functie e-mailadres telefoonnummer
    Adrie Verhage (Hoofdleider) adrieverhage@olympiahoogeveen.nl 0528-26 65 78
    Yvonne Verhage yvonneverhage@olympiahoogeveen.nl 0528-26 65 78
    Lonneke Verhage lonneke@olympiahoogeveen.nl 0528-85 04 24
    Nettie Buist nettiebuist@olympiahoogeveen.nl 0528-26 86 23
    Trudy Dijkstra trudydijkstra@olympiahoogeveen.nl 0528-23 56 02
    Ferdinand Kampman fkampman@olympiahoogeveen.nl 0529-85 04 87
    Nelleke van der Zwaard nelleke@olympiahoogeveen.nl 06-12 31 79 31
    Grietje van den Hof grietjevandenhof@olympiahoogeveen.nl 06-42 87 17 01
    Rudolf ten Buur rudolftenbuur@olympiahoogeveen.nl 06-28 44 39 95
    Tamara Zantingh tamarazantingh@olympiahoogeveen.nl 06-11 86 76 91
    Marjoleine Kruizinga marjoleine@olympiahoogeveen.nl 0528-27 72 78
    Anita Koster-Mersman anitamersman@olympiahoogeveen.nl 06-48 57 86 14
    Sabine de Bruin sabinedebruin@olympiahoogeveen.nl 06-52 68 70 76
    Selma Pekel selmapekel@olympiahoogeveen.nl
    Marieke de Groote marieke@olympiahoogeveen.nl 06-22 75 99 91
    Melissa Polman melissa@olympiahoogeveen.nl
    Karin Vos karin@olympiahoogeveen.nl 06-33 03 21 07
    Michelle Kolk michelle@olympiahoogeveen.nl 06-15 45 38 38
    Sanne van Dam sannevandam@olympiahoogeveen.nl 06-38 90 23 32
    Sarissa Loovers sarissaloovers@olympiahoogeveen.nl 06-21 65 46 36

    Redactie

    E-mail redactie:  redactie@olympiahoogeveen.nl 

    Functie Naam Telefoonnummer
    Voorzitter vacant
    Lay-out Michel de Groot 0528- 22 17 04
    Coördinatie Website / Facebook Helma Corbet
    Algemeen lid: Online Media Kimberly van Slochteren 06-50 57 85 05
     Algemeen lid: Print Linda de Vries 06-19 46 82 06